| Nanami利 a întrebat:

Eu nu prind Acasa Gold daca am televizorul pe cablusad? decat daca merg la aia cu cablu` si ii spun sa mi-l bage? Ca bunicamea are digi si ei i l-a bagat.Doar pe digi ti-l baga?crying(((

6 răspunsuri:
| LuvTH4ever a răspuns:

Trebuie sa te duci la sediul lor si sa le spui sa ti-l bagewinking asa am patit si eu cu alt program.

| Fichus0 a răspuns:

Nu este doar pe digi, este si pe dolce(stiu asta deoarece am dolce). Oricum sper sa te ajute raspunsul.

| Carlutza_Carly_1996 a răspuns:

Pe ce canal de pe digi e acasa gold? ca si eu am digi si nu il amcrying

| aalleexxyyaa a răspuns (pentru Carlutza_Carly_1996):

Depinde daca esti pe DIGI si ai cablu nu cred ca il are nimeni ca nici eu nu il am pe cablu, dar am si ANTENA DIGI si acolo il am pe canalul 34.

| Nedelcu_Ionel_1985 a răspuns:

Si eu am digi si nu prind Acasa Gold!