| AnonimaSuprema a întrebat:

Îmi aduc aminte de un serial cu vampiri pe care îl vedeam acum 2 sau 3 ani nu mai stiu sigur.
Începea pe la ora 12 noaptea (asa cred laughing ) pe Kanal D. Poate stiti voi cum se numea.
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Https://www.google.ro/......tps?/webhp
Cam astea-s toate serialele cu vampiri. Cauta trailerul fiecarui serial pe Youtube.

| untu a răspuns (pentru Sn4k3):

? Fara titlu! Siteul este gol!

| AnonimaSuprema explică:

Tot ce mai tin minte din acel serial este ca totul se petrecea într-un liceu si ca era vorba de o fata care era îndragostita de un vampir si fata respectiva a fost rapita din orfelinat de catre familia ei adoptiva cand era bebelus :]