| IIOverII a întrebat:

imi dati exemple de niste animeuri faine gen high school DxD sau Claymore, vampire knight... in general cu demoni laughing (a si pe langa exemple sa-mi spuneti si animeul vostru preferat)

Răspuns Câştigător
| MirkwoodLeviathan a răspuns:

Kuroshitsuji (Black Butler ) e anime-ul meu preferat big grin alaturi de Sola (ambele sunt cu demoni)
Hellsing
Hell Girl
Darker than black
Elfen lied
Ao no exorcist
Deathnote
Another
Saya Blood +
11 eyes
Ghost stories
Pandora hearts

| IIOverII explică (pentru MirkwoodLeviathan):

Mersi tongue o sa ma uit la sola si la darker than black, nu le-am vazut inca big grin

| MirkwoodLeviathan a răspuns (pentru IIOverII):

N-ai pentru ce :3
Vizionare plăcută!

6 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Nana
Naruto Shippuden: The Movie
Bleach: Memories Of Nobody
Death Note
Summer Wars
Beautiful Creatures

| ryuu a răspuns:

Hey!
- Yu Yu Hakusho
- Ao no Exorcist
- Hakuouki (3 sez)
- Dakara Boku wa, H ga decinai
- Chrno Crusade
- Ichiban Ushiro no Daimaou
- Tsukihime
- Blood+
- Blood-C
- Blue Gender
- Zetman
- InuYasha (2 sez)
- Muv-Luv Alternative: Total Eclipse
- Hiiro no Kakera (2 sez)

Vizionare placuta!

| xAdyTzu a răspuns:

High School DxD, Sora no Otoshimono, Hellsing, Monogatari, Bakemonogatari ( cu fantome ), Soul Eater, Ao no Exorcist, DeadMan Wonderland, Death Note, Sword Art Online, Sankarea.Acum ai o multime de vazut si nu am un anime preferat.

| IIOverII explică (pentru xAdyTzu):

Dintre astea doar Sora no otoshimono nu l-am vazut, dar mersi tongue o sa ma uit si la el