| Nobillityking a întrebat:

imi puteti spune cand apar filme 22 Jump street, Hercules (2014) cu Dwayne Johnson si Maleficient, bine inteles cand apar in Romania nu la cinema ci pe internet.

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Pe net au aparut cam edition. video/audio calitate 3/10. hercule e rahat. am plecat din cinema in 30 de minute. praf rau. nu ma asteptam sa fie in halul ala de slab

| Eastwood a răspuns:

Ar trebui sa apara luna viitoare toate si uite si un site bun de filme : radiofly.ws filme 2014.