| 123Julia a întrebat:

Hey TPU,puteti sa-mi dati filme gen:,, 2012:ice age,, si cel care a fost aseara pe antena1?

P.S:sa fie cu subtritare, online...

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Adică filme despre dezastre naturale și/sau sfârșitul lumii?
The Day After Tomorrow (2004), The Day After (1983), Independence Day (1996), The Core (2003), Deep Impact (1998), Twister (1996), The Perfect Storm (2000), The Happening (2008), End of Days (1999), Armageddon (1998), 2012 (2009).
Le găsești cu ușurință scriind „online subtitrat" după numele lor pe faimosul Google.
Succes și vizionare plăcută!

3 răspunsuri:
| IIxGriimZz a răspuns:

Da nu poti cauta si singura? trebuie sa ne batem noi capul pentru tine cautati singura pe Google ca sa inventat de mult dar genul tau de oameni nu lau descoperit inca