| unasempliceragazza a întrebat:

spuneti-mi si mie ceva filme gen : Три метра над небом, cam ca acesta, am vazut filmul si e super

Răspuns Câştigător
| sunnygirlN a răspuns:

Ho voglia di te http://online-tv-live-free.com/online/47234/Ho-voglia-di-te-part-1 este o parte in rest sper ca te descurci singurica ))

4 răspunsuri:
| unasempliceragazza explică:

Dar cind o sa apara seriile nu stii? spune-mi si mie te rog daca stii si um o sa se numeasca, eu sunt romanka doar ca acum is la Italia cu parintii asa ca intele gitaliana si as putea sa ma uit

| unasempliceragazza explică (pentru sunnygirlN):

Multumeeeeeeeesc,iti multumesc foarte mult, chiar imi place acest film

| sunnygirlN a răspuns (pentru unasempliceragazza):

Ho voglia di te http://online-tv-live-free.com/online/47234/Ho-voglia-di-te-part-1 este o parte in rest sper ca te descurci singurica ))

| seby4music a răspuns:

Daca o iei asa poftim : askjhdfasafasd,sadhiasufh,asiufgasiufg, asihfiuas 2, asidhiuays, asiuuhguasihf.

| LittleDrop a răspuns:

L-am vazut si eu, e frumos happy

Filme de genu: thinking Notebook, PS: I love you, Remember me, If only,