| IceKitty18 a întrebat:

stie cineva cand apar episoade noi din " Teen Wolf"? Ma uit pe un site si nu scrie cand apare urmatorul episod. Din cat in cat timp e?

Răspuns Câştigător
| Silicart2001 a răspuns:

Hey. Poti intrat pe PlayFs. Acolo ma uit si eu. Instaleaza prima data adblock pentru ca siteul are multe reclame si adblock le blocheaza. Da apar episoade in fiecare marti.

1 răspuns:
| filiz a răspuns:

Urmatorul episod e pe 11 august. Sa te uiti pe 990 si acolo iti zice. Acolo se da si o nota la serial. asa vezi daca e bun. Unele seriale sunt anulate, iar acolo e bine ca iti zice.