| Frosch a întrebat:

Ştie cineva când o să apară Fairy Tail Phoenix Priestess
in română?

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Pe internet a aparut, dar nici macar subtitrare in engleza nu are inca si nu se stie exact cand ar putea sa apara cu subtitrare, insa n-ar trebui sa dureze prea mult.

4 răspunsuri:
| BloodyVampire a răspuns:

Nu stiu

| Lively a răspuns:

Aparuse pe deseneanime.ro, dar au sters site-ul.Dar oricum o sa apara in curand in romana.

| Lively a răspuns:

Http://www.deseneanimeonline.ro/fairy-tail-the-first-morning/
Am gasit asta, dar asta nu e filmul, cred ca e doar inceputul.

| Lively a răspuns:

Http://www.deseneanimeonline.ro/fairy-tail-the-first-morning/
Am gasit asta, dar asta cred ca e doar inceputul filmului, nu sunt sigura.