| ღAleKrissღ a întrebat:

vreau sa stiu si eu daca Sel este insarcinata cu Justin... dupa cate zvonuri s`au lansat as vrea sa stiu cu exactitate si pararerile voastre. dau fundita si restul` vot!happy

Răspuns Câştigător
| innalovefun a răspuns:

Sunt doar zvonuri.
Totul a pornit de la faptul ca Selena a facut niste analize deoarece prezenta simptome de grata si durei de cap.
Doctori dupa mai multe analize nu au putu sa stabileasca exact cauza simptomelor.
Este foarte posibil sa fie datorita oboseli.

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Raspunsul este NU!
Justin are mai mari sanse sa ramana insarcinat(a) decat Selena.

| Andreutza1998 a răspuns:

Absolut nu