| iloverock21 a întrebat:

Hey, va rog frumos spuneti-mi niste filme de dragoste triste cu adoloescenti filme foarte triste care te fac sa plangi si frumoase gen seria twilight multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| KaRy a răspuns:

Remember me

| lovebitesforever a răspuns:

A walk to remember, Dear John, The Last Song, Thirteen, Remember me, The Notebook, Titanic, Romeo&Julieta, Keith, The roomate

| bella90 a răspuns:

Keith (2008), Kites, My name is Khan, We are family, Sweet november, si unul vechi dar frumos - Untamed Heart :X:X:X

| Gonzales_Madison_1990 a răspuns:

Vesnic singur, cel mai trist film pe care l-am vazut, sau lol(2012)