| anonim_4396 a întrebat:

Hey, Violetta 1, 2,3 de fiecare data incepe cu ea in aeroport si spune ceva. Imi puteti spune acele cuvinte de inceput din fiecare sezon?

Răspuns Câştigător
| EclipseXXX a răspuns:

Violetta 1-,, Viața mea e un aeroport pe lume, o guvernanță în loc de școală,,
Violetta 2-,, Și mă trezesc încă o dată în lumea mea, și n-am să mă opresc nicio secundă. Destinul meu continuă să fie azi.,,
Violetta 3-,,Viața mea este din nou în aeroport pe lună, dar de data asta nu călătoresc dintr-o țară în alta, și nici nu fug de trecutul meu.(Ideea e că mereu, dintr-un motiv sau altul, ajung pe un aeroport. Oare destinul meu este să fiu stewardesa? Sau oare destinul meu e astahappy,,