| Beya a întrebat:

Hey ziceti-mi si mie cateva filme horrorr va rogggg!:*

Răspuns Câştigător
| DewMountainDew a răspuns:

Uita-te vineri pe discovery la ora 10 noaptea si vezi acolohappy
sau mai este jurnalul diavoluli...(este vb de un jurnal.in care o fata ursula tot scria si i se indeplineau dorintele...si ceva chestii.mie mi-a placut ff mult acest film)

10 răspunsuri:
| MindExplode a răspuns:

Buna

The ring1, 2
Paranormal activity1, 2
Drag me to hell
Pulse
Whrong turn1, 2,3
The exorcism of Emily Rose

Sper ca te-am ajutathappy

| xMary a răspuns:

The Haunting in Connecticut, The Grudge, Dead Silence, Siren, Drag Me To Hell, One Missed Call, The Abandoned si Undead sunt foarte tari happy.

Funda?big grin

| Selenne a răspuns:

Sunt o mare fana a filmelor de groaza!:X

Uite cateva:
-Amusement
-The Uninvited
-The Eye
-Case 39
-The Ring
-Captivity
-Orphan
-Silent Hill
-The Fog
-Sorority Row
-Insane
-House of Wax
-Hostel
-Hostel 2
-Fear
-Poltergeist
-The Clinic

Sper sa-ti placa.happy

| Selenne a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ivGy1a7vjF0&feature=related--Uita'te aici--e unul dintre cele mai horror filme pe care le'am vazut:D:P
Sper sa-ti placa.

| Frrramboise a răspuns:

Preferatele mele:
1. The orphanage :X merita vazut, crede-ma e genial
2. The grudge :* toate partile
3. Husk (e un film bun)
4. The ring, seamana cu "the grudge"
5. The exorcist of emily rose
Astea mi-au placut mie cel mai mult

mai sunt:

The eye (despre o fata oarba care a facut o operatie cu ochii altcuiva si dupa ce si-a recapatat vederea avea viziuni, vedea chestii, b; a bla )

Poltergeist...

si mai sunt...

Dar mie imi plac filmele de groaza care sunt mai mult.psihologice daca ma intelegi, filme care ma lasa sa ma gandesc putin.

| Punky_8979 a răspuns:

Wrong tour 1, 2, 3,4:X
Friday 13
Final Destination 1, 2, 3,4
One missed call
Priest
Scream 4
The rite
Devil
Chain Letter
Paradise lost
Don't be afraid of the dark
Scary movie 5
Wake wood
Hyenas
Blood Shot
Cam atatbig grin
Sper ca te'am putut ajuta big hug

| MukMinunatul a răspuns:

The Descent 2 parti, Wrong turn 3 parti, Venom, Mirrors 2 parti, The Rite, stiu foarte multe dar nu imi vin minte gasesti pe www.cinemagia.ro

| asdgfd a răspuns:

Saptezeci si cinci; insidious; blestemul gemenilor; case 39 [cazul 39]; ritualul... sper ca te-am ajutat.

| Rallucaaa a răspuns:

Uita'te la "Saw" eu nu am apucat sa le vad pe toate, l-am vazut decat pe 7 sad. Dar mi-a placut supeer mult love struck.