| Ƙιттʏ a întrebat:

Heyy bunaa! Am vazut mai demult cand am fost la o prietena un film de groaza care era cu o sperietoare. Pe la inceputul filmului a aratat o familie [doar tata, copilul cel mare si cel mic] care aveau si un caine culoare lui parca era alba thinking numai stiu sigur, asa totusi, si pe baiatul cel mic il chema Billy[parca] si era blond happy si se dusese pe camp ca nu stiu ce trebuia sa faca si atunci a inviat sperietoarea si l-a luat pe baiat pe sus :-s...si imi mai aduc aminte ca mai erau niste tineri cu un autobuz si sperietoarea nu'i lasa in pace si ii mai luase capul unui tanar de acolo si si l-a pus lui [asta a fost un pic cam scarbos]... Sper ca v'ati dat seama! love struck kiss

Vreau ineaparat sa'l stiu happy

Multumescc! love struck love struck love struck kiss

Răspuns Câştigător
| Savy a răspuns:

Jeepers Creepers, e o trilogie happy

5 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Nu-mi pot da seama.
Fie este The Messengers fie The Messengers II.
Iti dau ambele trailere. Sper ca la una din astea te refereai. :p
http://www.youtube.com/watch?v=spzvS7UrTs0
http://www.youtube.com/watch?v=xL5GGu59sM0

| Dyana_2608 a răspuns:

Am vazut si eu filmul. E vorba de jeepers creepers 2

| missReckless a răspuns:

Dupa faza cu sperietoarea, as zice ca e Saw.
Da'i un Goagal.

| BlackRockShooter_7690 a răspuns:

Saw?

| kidutza_3486 a răspuns:

Cred ca mesagerii