| AlexBrici a întrebat:

Acum cațiva ani am văzut un film de groază. Dar am uitat cum se cheamă... Tot ce imi amintesc din el este : Parca era pe un camp cu doua sperietori de ciori si una dintre ele si-a miscat capul. asta a fost la inceputul filmului... parca mai era un autobuz si a cazut pe strada iar sperietoatre a cazut pe autobuz si pasageri trebuiau sa treaca pe langa aripile ei. si pe unu la prins atat stiu cine imi zice filmul corect funda big grin

Răspuns Câştigător
| CandyHearts a răspuns:

Jeepers creepers vezi ca are 3 parti si cred ca tu te referi la partea 2 http://www.youtube.com/watch?v=gj1rwFz_ffY

5 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Alex, sunt de acord si eu cu userul laviniasweetkiss: cred ca este vorba de Jeepers Creepers partea a doua. Bafta!

| AlexBrici explică (pentru Ionii13):

Imi pare rău dar nu e acesta. filmul e mai vechi nu e in 2011winking. Mersi oricum!

| AlexBrici explică:

Nu imi pare rău. filmul e mai vechi nu e recentwinking

| AlexBrici explică:

Da el e. mersi foarte mult te iubesc 5 ani am cautat filmul asta :X