| 2Names a întrebat:

Heyy!

Stiti cumva cum se numeste melodia aia de la sfarsitul filmului LOL? Nu vorbesc despre Heart On Fire.
Aia ce e pe fundal cand scrie cine a jucat in film, cum se numesc regizorii, scenaristii... etc.

Răspuns Câştigător
| noSUno a răspuns:

Jonathan Clay - Little Sister
http://www.youtube.com/watchv=tgTgDn5kFWA

7 răspunsuri:
| 2Names explică (pentru SerafimHD):

Asta e de la filmul cu James Bond...

| SerafimHD a răspuns (pentru 2Names):

Ai dat funda unui link care nu existalaughing

| 2Names explică (pentru SerafimHD):

Am dat funda pentru raspuns nu pentru link.Numele cantaretului si melodiei sunt cele corecte.Raspunsul acela il asteptam.Nu te mai da in vant.Verifica si tu tot continutul.

| DAC a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=8wxOVn99FTE
Cred ca asta este!
Enjoy!

| DAC a răspuns (pentru DAC):

A nu, scuze, asta este din The Last Song... le-am incurcat

| IonutSultana a răspuns:

E foarte posibil sa fie : http://www.youtube.com/watch?v=V96uhfQ0x9A
A walk to remember. :)