| UnicornsAreLove a întrebat:

Heyy! Stiti niste filme cu catei husky? Gen snow buddies? Adica sa aiba husky care sa nu fie rol secundar si sa apara doar intr-o scena! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sheridanx a răspuns:

Eight below - incredibil film big grin

3 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

"Echipa de catei" big grin il poti vedea si online big grineste un film superb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eight Below
este o drama superba, am plans foarte mult.eu nu mai sunt in stare sa ma mai uit.
sper sa iti placa

| LaHire a răspuns:

Da, Andreea. SNOW DOGS, roluri principale Cuba Gooding Jr si James Coburn. O comedie absolut superba. Sa-mi spui daca-ti place secventa:
http://www.youtube.com/watch?v=8-Ru1zkEWXo&feature=player_embedded

LaHire
www.sports-and-fashion.ro