| StefiChan8D a întrebat:

Filme de craciun cu pisici, catei, sau filme cu animale care fac pui si mereu actiunea aia gen 101 dalmatieni, snow buddies. funda

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cei 12 căței ai Crăciunului/The 12 Dogs of Christmas(2005), Căţeii lui Moş Crăciun/Santa Buddies (2009), The Search for Santa Paws/Prietenii lui Mos Craciun (2010), Călătoria/Homeward Bound: The Incredible Journey(1993), Chemarea străbunilor (2009), Câinii zăpezii/Snow Dogs (2002)

Dacă ești un copil sensibil (și, normal că ești, din moment ce adori animăluțele) o să-ți placă la nebunie, animația:
Visul Annabelei (Annabelle's Wish), 1997
http://www.cinemagia.ro/filme/annabelles-wish-visul-annabelei-14438/

Altele, alegi și de aici, ca o completare:
http://www.cinemagia.ro/liste/filme-cu-caini-8101/

| StefiChan8D explică (pentru floresdemayo):

Multumesc mult pentru filme si pentru completare, abia astept sa incep sa ma uit la ele.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Love Actually
The Impossible

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îți mai recomand unul drăguț, nespecificat în listă:
Trei codițe de Crăciun (3 Holiday Tails), 2011