| KiddaBăă a întrebat:

Heyyyaa! Vreau și eu să mă uit la un film horror, dar nu am nici o idee. Vreo sugestie? :-s

P.S : înafară de The Grudge, Mirrors 2 și celelalte filme arhicunoscute (:.

Răspuns Câştigător
| 404namenotfound a răspuns:

Rise of the Dead, Land of the Dead, 28 Days Later, Survival of the Dead, The Devil Inside, Supernatural (serial, dar e genial), Saw, Drag me to hell, Resident Evil. Vizionare placuta!

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Alege de aici nenicule câte vrei şi ce vrei:
Paranormal activity(1-4)
REC(doar unu si doi)
El orfanto
Silent hill
The Tunnel
Blair witch project
The Others
The Exorcism of Emily Rose
Ju-on( The Grudge in varianta americana)
Ringu( originalul variantei americane The Ring)
The omen(originalul)
The Exorcist(originalul)
The Haunting in Connecticut
The Awakening
The Woman in black
Insidious
Devil
Room 1408
The Uninvited
Suspiria
The Strangers
Dead Birds
Tale of two sisters
The Ward
Intruder
The Hills Have Eyes
The Strangers
The Ruins
(The)Last House on the Left
Grave encounters
The Innkeepers
Dead Birds
The Unborn
The Ward
The Possesion
The Amytiville Horror
The Descent
I spit on your grave
The Messengers

| KiddaBăă explică (pentru onasis1961):

Ohoooo, o să le iau la rând laughing.
Mulțumesc frumos :3.

| M25M a răspuns (pentru onasis1961):

Wow sa inteleg ca vrei neaparat funda de apelezi la lista altora?

Răspuns utilizator avertizat
| alexandra2859 a răspuns:

Exorcism 1,2, 3,4

| Chαяtreux a răspuns:

The ward 2010 day dreaming

| Seby90 a răspuns:

Inloc sa te uiti la toate rahaturile holywodiene, iti sugerez sa incerci niste filme de peste ocea. Japonia se pricepe extraordinar la creeare de filme horror, si nu prea folosesc efecte speciale, prefera machiajele facand astfel filmul si mai realist. Mai tot ce vezi la televizor / pc in engleza si este film horror este copiat dupa un film japonez, tot horror.
Cauta pe net niste astfel de filme si imi poti multumi mai tarziu. O seara buna iti urez.

| KiddaBăă explică (pentru Seby90):

Îți foarte mulțumesc, o seară bună și ție.

| Seby90 a răspuns (pentru KiddaBăă):

Cu placere, ti-as fi sugerat cateva titluri, problema este ca nu sunt fan horror, asa ca te las pe tine sa descoperi ce-ti place.

| Sandra2571 a răspuns:

Cosmarul de la cabana, Centipedul uman (The human centipede) Bafta :*

| BoBoRooBo a răspuns:

Final Destination 1/2/3/4/5 si poate 6 daca il gasesti Bafta!

| LauraToaderLauraToaderLauraToader a răspuns:

Uita-te la "Tarata in iad" este cel mai tare film, eu m-am uitat si este super de groaza.