| TranslucenT a întrebat:

Hi, am vazut acum 5 luni un film foarte interesant dar nu stiu cum se cheama, poate ma ajutati voi mersi: Nu am vazut de la inceput dar am vazut de la jumatate la sfarsit, era un criminal cu masca si ia prins prizonieri pe vreo 10 oameni fete si barbati ia legat cu catuse intro camera unde erau niste bare el venea la ei peste fiecare 10 min si ii intreba: de ce sinteti voi aici,daca imi raspundeti puteti pleca, daca nu o sa-l ucid pe unu din voi, si tot asa mai departe Ma ajutati va rog

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „Nine Dead" (2010) cu John Terry.
http://youtu.be/B0D9yqV3Aas
Numai bine.

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Filmul descris de tine in intrebare se numeste ''Nine Dead''.

| TranslucenT explică:

Multumesc mult mi-ai fost de mare ajutor