| LauraMB a întrebat:

Hi! Am vazut acum cativa ani un film cu o fata care pleaca cu mama la tatal ei care avea o caasa langa mare si cade in mare si in locul ei se intoarce alta era ceva cu o legenda, in programul tv se numea intunericul dar eu nu l-am gasit. aveti idee despre numele in engleza al filmului?big grin

3 răspunsuri:
| LauraMB explică:

Nu se numea the darkness, nu era bun titlul in programbig grin

| Static a răspuns:

Probabil este apa neagra, sau poate the drakness big grin

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Daca se numea intunericul ar trebui sa se numeasca darkness sau the darkness in engleza, daca-ti da cineva un raspuns mai destept sa-mi trimiti un mesaj cu numele filmnului ca-l stiu si vreau sa-l vad pe tot, merci(erea acum 2 ani pe pro-tv nu?)