| moniii5 a întrebat:

Hi! spuneti-mi si mie care e cel mai frumos film pe care la-ti vazut... dar nu imi faceti o lista intreaga... numai unu cel mai misto... ma voi uita la ele si care mi se va parea cel mai frumos primeste funda happy

13 răspunsuri:
| Conia a răspuns:

Hachiko A dogs story, Prietenii mei elefantii, Anjaana Anjaani. acestea sunt drame la care plangibatting eyelashes. Si comediithinking Just visiting, 50 first dates si etc si etc smug :*

| LarisaOana a răspuns:

Twillight

| Hăgiul a răspuns:

Rain Man - este vorba despre un om autist care-si intalneste fratele si il uimeste cu ce poate sa faca. (film premiat cu oscar)

| qDoDop a răspuns:

Fallen toate 3 filmele:X

| Adriana1019 a răspuns:

My sister's keeper.Este foarte frumos. Funda?

| aneta a răspuns:

Raise your voice

| Alinutaaaalina a răspuns:

Pearl Harbor.

| blackdragon_7370 a răspuns:

True Grit este frumos. Man in chair este trist, dar interesant, incearca-l.Me and Marley se apropie putin de o comedie.

| Andreea_6206 a răspuns:

The pacifier(2005)

| Andreea_6206 a răspuns:

50 first dates

| NiceBrownEyes a răspuns:

Twilight,...jennifer's body 1, 2

| KissPisy99 a răspuns:

The last song --e cel mai tare.o zi buna in continuare

| innayz a răspuns:

Green Mile big grin