| Yukki a întrebat:

Hi TPU! Intrebarea este pentru cei carora le plac animeurile... Dati-mi si mie animeuri cu fantome, adica de exemplu sa fie o fantoma in una dintre rolurile principale (ps. nu vreau Gost Stories ca l-am vazut)

Răspuns Câştigător
| Annll a răspuns:

07 ghost si Tasogare Otome x Amnesia [acestea sunt singurele care le-am vazut cu fantome], mai este si Kamisama Hajimemashita cu demoni ..The World God Only Knows
Vizionare placuta!

3 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Tasogare Otome x Amnesia este un astfel de anime. Anime asemanatoare ar mai fi Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai, Asura Cryin'.

| Yukki explică:

Dau Funda!

| MaraChuuXD a răspuns:

Si eu am pus aceeasi intrebare laughing si am regretat mai tarziu laughing