| TrIIbaLL a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=3NaQDR_JnQo stie careva filmul dela aceasta melodie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Nu exista un film, videoclipul a fost creat de membrii Bug Mafia in colaborare cu Loredana. Este unul foarte dur, la care putini oameni se pot uita fara sa ii impresioneze profund. De asemenea, videoclipul a fost regizat de Alex Ceausu, cel cu care cei de la B.U.G au mai colaborat si pentru melodiile "In anii ce-au trecut" si "Cat poti tu de tare", si il are ca protagonist pe Dragos Bucur. Bafta!