| ioanaily a întrebat:

Ian si Nina sunt impreuna?! am auzit ca au petrecut ziua indragostilor impreuna big grin. Lamuritima si pe mine. Fundahee hee.

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Da,Ian si Nina sunt un cuplu de ceva timp si sunt atat de draguti impreunalove struck

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Gaby12cool -ba sunt foarte sigura de afimatiile mele deoarece si pentru ca si Nina si Ian au Twitter care este al lor personal...deci asta insemna ca am aflat dintr-o sursa mai sigura ca tine ca sunt impreunawinking

| GrEeNHeArT a răspuns:

Nu sunt impreuna.am citit in revista bravo girl unde i-au luat interviu Ninei si a spus ca nu sunt impreuna ci sunt doar colegi...

| GrEeNHeArT a răspuns:

Buna.McDreamy.sa stii ca Nina si Ian chiar nu sunt impreuna.ea a declarat ca nu este impreuna cu Ian.nu va inteleg.de ce spuneti ceva de care nu sunteti siguri. fara supararewinking

| GrEeNHeArT a răspuns:

Eu nu cred ca twitterul este o sursa mai sigura decat afirmatiile Ninei in persoana (ea a dat acele declaratii)!winkingnu e bine sa crezi tot ce se spune pe netwinking!