| PRTAWL a întrebat:

Idee pentru creat un serial de comedie!
M-am gandit la ComedieCu2Frati
ComedieCu2Frati este un serial cu doi frati gemeni ce patesc fel si fel de lucruri acasa. Dar nu am idei ce sa pateasca. VA rog idei.

Răspuns Câştigător
| Ada11 a răspuns:

Inspirate din serialul mai vechi FRIENDS cu Jennifer Aniston(nu stiu cum se scrie), Courtney Cox and co.

1 răspuns:
| NCL a răspuns:

- sa gaseasca cadourile pentru mos crakiun. sa se joake sa le puna la loc iar cand e seara cea mare sa spun fara sa deskida paketele vai ce masina de curse cull. sau dif kesti
- sa se duka unu in kolul celuilalt la scoala la intalnire. kesti amuzantethinking
- sa lege un juramant iar peste cateva lui sa se dupa la loku respectiv si UPS copacul nu mai este si se apuk de cautat disperati thinking nu mai stiubig grin sper ca iti plac si imi poti oferi fundisa