| aaaro a întrebat:

Imi cer scuze ca mai pun o data intrebarea
Am vazut un film cu o mama care a pus anunt in ziar ca isi cauta un prieten pentru fata ei.
Mama posteaza anunt in ziar si numarul ei de telefon. Fiica ei primeste mai multe telefoane de la necunoscuti si nu stia de ce. A aflat mai tarziu (parca a vazut ea anuntul in ziar). Si era un baiat care se amuza cu prietenii lui dupa ce au vazut anuntul si aia l-au pus s-o sune... Si parca s-au intalnit (nu imi amintesc exact).

Imi puteti spune cum se cheama filmu? Nu e Because I Said So.

Mersi mult.

3 răspunsuri:
| Cruciuliță a răspuns:

L-ai vazut la tv? Ori la cinema? Prin ce an l-ai vazut? A jucat o actrita /vreun actor cunoscut/a? Unul, macar!

| aaaro explică:

L-am vazut mai demult, prin 2006 sa zic dar nu mai stiu sigur daca la TV sau de pe net.
Nu imi mai amintesc nici un actor.
Stiu ca ea era blonda si primise vreo 17 telefoane de la niste barbati care vroiau s-o scoata in oras. Nu stiu daca imi amintesc corect da mama pusese o poza de-a ei in ziar.
Baiatul era cu o gasca de baieti intr-un bar cand au vazut anuntul cu poza in ziar.
Suna cunoscut? Ai vazut un film asemanator sau am eu halucinatii? Am intrebat mai multi si nimeni nu stie si incep sa ma indoiesc de mine:-s