| marius22x a întrebat:

Imi dati exemplu de niste drame coreene istorice?

4 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Sungkyunkwan scandal
Moon embracing the sun
Warrior Baek Dong Soo
The Night Watchman
The princess's man
Faith[The great doctor]
Jang ok-jung living by love

| alex15ccc a răspuns:

Hey. Pai am vazut mai multe, dar astea mi-au placut cel mai mult:
-iljimae Hotul Fantoma
-Razboinicul Baek Dong Soo
-Legendele Palatului Kim Suro Regele de fier
-Vanatorii De Sclavi
-Legendele Palatului Concubina Regelui
Sper ca te-am ajutat. Si daca vrei m-as bucura daca mi-ai spune care ti-a placut cel mai mult.

| marius22x explică (pentru alex15ccc):

Le-am vazut pe toate.Cel mai mult mi-a placut Iljimae.Toate sunt foarte frumoase.Multumes! Daca mai stii altele? Daca vrei iti mai zic si eu

| SimionAnca a răspuns:

Alex10c și eu am văzut toate filmele astea, sunt grozave, dar cel mai mult mi-a plăcut iljimaie și concubina regelui