| bybyk2010 a întrebat:

Imi place de un baiat si cred ca si el ma place dar...cum sa ii zic ca il plac? va rogg ajutati-ma plizz

6 răspunsuri:
| TheLastDancer15 a răspuns:

Pune pe cineva apropiat de el sa il intrebe...[fara sa stie ca e din partea ta] bafta!

| alessia5158 a răspuns:

Lasa-i lui initiativa acestei declaratii! ---de cand lumea si pamantul, baiatul face declaratia fetei nicidecum invers! Numai bine!

| aniriiiiii a răspuns:

Printr`un sarut love struck

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Dc ai pus intrebarea asta la filme/seriale? nu puteai sa pui la dragoste si sex?straight face

| opacatoasa a răspuns:

Zambeste-i de fiecare data cand il intalnesti...o sa inteleaga asta fara sa fie neaparata nevoie sa ii spui tu.

| Balboa a răspuns:

Nu ii zici. ii arati. te rog sa nu faci pe obsedata cum am facut eu deoarece am regretat mult. ii arati, incerci sa ii captezi atentia, il inviti afara la o plimbare, sunt sigura ca va accepta. dar nu mai luati pe nimeni cu voi. sa fiti doar voi doi. atunci, in atmosfera aia,, ii zici ' stii ceva. m-am tot gandit. ce parere ai despre mine?' sau ceva in gen. si de acolo totu merge ca la carte daca te place. fundita?puppy dog eyes