| AndreeaZM a întrebat:

Un baiat iti poate arata doar din priviri ca te place? Si daca da, De ce? Va rogg ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| AndreeaRaluca18 a răspuns:

Daca un baiat te priveste insistent ex : sunteti in acelasi grup de prieteni si nu isi mai poate lua ochii de la tine, poate ca asteapta sa vada reactia pe care o ai moment cu moment sau ii place cum vorbesti, ochii tai etc...pe scurt ii place o anumita chestie de la tine sau te vede usor de doborat si vrea sa ii cazi prada. Intr-un alt fel el te pate privi doar ca esti foarte desteapta si are o anumita admiratie pentru tine ...Privirea insistenta a unui baiat niciodata nu duce la un sfarsit frumos.
Intr-un alt mod el te poate privi uneori sau foarte rar de ex: daca sunteti la aceeasi scoala, te vede pe hol si te priveste poate ca isi doreste sa te cunoasca mai bine sau mult mai sigur ca il atragi. Privirea neinsistenta a unui baiat de obicei e a unui baiat timid si nu poate duce la un lucru rau doar la o relatie frumoasa daca esti si tu de acord, desigur. Un baiat poate arata din priviri ca te place gen "imi place corpul ei " sau chiar "simt ceva pentru ea". Sper ca ti-am fost de ajutor

5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Stii asta cu privirile e cu interpretare. Toti baietii daca vor pot sa se hobeze la o fata dar asta nu inseamna ca o plac sau ca o privesc ca pe o iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur, privirea insistenta poate fi un semn happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Privirea este cea mai inselatoare