| cristinicamititica a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva niste filme cu un rechin? rechinul era personaj negativ sau pozitiv?

Răspuns Câştigător
| sweetcake a răspuns:

Este shark tale(animatie)-personaj pozitiv, shark swarm, shark hunter, shark attack si soul surfer(este un film destul de trist, care se bazeaza pe un fapt real)-negativ

2 răspunsuri:
| pisikutzza22 a răspuns:

Falci -negativ

| Alex13Alex a răspuns:

Este filmul Noaptea Rechinilor, Jaws, Deep blue sea, Open Water, Spring Break Shark Attack si Red Water rechini sunt personaje nehative

Si Shark Tale personaj pozitiv.