| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva unde pot gasi filmul twilight braking dawn partea I?

Răspuns Câştigător
| Sabìŋaaa a răspuns:

Buna. Filmul nu a aparut inca, nici macar partea 1. Apare pe 18 noiembrie 2011 dar poti sa vezi trailer-ul aici http://www.youtube.com/watch?v=U4d_qIGAiCE&feature=feedlik_more. Iar partea a 2a abia pe 16 noiembrie 2012. Mai avem de asteptat;))

8 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Filmul "Twilight Breaking Dawn" nu a aparut inca. Prima parte va aparea pe 18.11. 2011, iar a doua pe 16.11. 2012. Insa a aparut trilerul primei parti. Il poti vedea pe: www.peteava.ro
Deci mai ai de asteptat.

| mistikk a răspuns:

Unde nu stiu sa iti spun dar stiu cand.pe 18 noiembriewinkingcand va aparea

| RiRi5846 a răspuns:

Apare abia pe 18 noiembrie!

| uoiza a răspuns:

Nu a aparut anca. apare in noiembrie 2011

| rosad a răspuns:

Nu a aparut inca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Filmul are premiera pe 18 noiembrie anul asta, mai ai de asteptat... http://www.imdb.com/title/tt1324999/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a apărut decât trailerul!
Mai aşteaptă, se lansează la toamnă!

| Roxuu_1006 a răspuns:

Nu a aparut... apare pe 18 noembrie... Abia astept!tongue