| Whittyfluffy a întrebat:

Vreau si eu twilight braking dawn pls pls:03funda

5 răspunsuri:
| laurik1315 a răspuns:

Prima parte apare in noiembrie 2011 a doua parte la anul

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Draguto, el inca nu a aparut, o sa apara in cinematografe pe 18 noiembrie.

| Summer5505 a răspuns:

Mai asteapta 3-4 luni

| EduardTPU a răspuns:

Ai o cerere mai mult decat stupida, pentru ca intrebare in nici un caz nu e.Cum vrei sa-ti dau filmul? Iti pun un dvd legat de piciorul unui porumbel, ti-l trimit prin mail(ceea ce nu se poate fiindca are o dimensiune mult prea mare)? Poate vroiai sa INTREBI de unde cumperi(ceea ce e foarte putin probabil) sau sa-l descarci.

| georgiana_5872 a răspuns:

Inca nu a aparut...o sa apara in noiembie prima parte