| Echiinox a întrebat:

Îmi puteți sugera câteva seriale "japoneze" cu adolescenți (ceva de dragoste) xD. Dau fundă!

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Prin "japoneze" te referi si la seriale coreene? Ti-as putea sugera cateva seriale coreene de dragoste foarte frumoase.

| J0B0MAT a răspuns:

Aaaa,scuze,n-am vazut pana acum ce ai raspunsbig grin.Iti las aici ca mesajele se incarca mai greu.
Cel mai mult mi-a placut The heirs, cu adolescenti.E suuuper! Altele foarte frumoase, dar nu cu adolescenti sunt:
Fugitive plan b
iris 1 si 2
yong pal
history of the salaryman
fated to love you
gentleman's dignity
Astea mi-au placut cel mai mult si mi le amintesc acum. Sper sa iti placa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love rain( e putin plictisitor la inceput, dar dupa ep 5 e f frumos)
Youre beautiful (e si f. amuzant)
City hunter
Personal tastes
Pinocchio
Boys over flowers
The heirs (asta e mai de copii, m-am cam plictisit dupa jumatate dar Lee Min Ho si Park Shin Hye fac un cuplu tare dragut si pentru asta merita sa te uiti)
Hello my sweetheart

| Echiinox explică:

Da "Japoneze"(Coreene) xD. Chiar te rog să îmi spui câteva. :d