| denisa1096 a întrebat:

imi puteti sugera si mie cateva seriale care sa fie cat de cat iteresante?

4 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

The Vampire Diaries, mai mult decât genial. Teen Wolf, super tare. Pretty little liars, primul sezon puţin nasol, dar nu renunţa să te mai uiţi, devine chiar interesant. Prison Break, acesta este preferatu meu şi nu există comparaţie.

| faramatania a răspuns:

Gossip Girl
Grey's Anatomy
Game Of Thrones
Caprica
Californication
The Sopranos
Haven
Ghost Whisperer
House M.D.
Prison Break
Spartacus
Alcatraz
Oz

| crys23 a răspuns:

Pariu cu viata, doctor who, renegata preety little liars, andromeda, iubiri secrete,

| tessa01 a răspuns:

90210 daca vrei ceva cu adolescenti rebeli,gossip girl, doctor house, nikita(daca vrei actiune), revenge(e super) jurnalele vampirilor, pretty little liars... sper ca te.am ajutatwinking