| AnimeIoan a întrebat:

Imi puteti da un anime de dragoste, actiune, scoala si eventual supernatural (sa nu fie Absolute duo)

5 răspunsuri:
| EvilMayDie64 a răspuns:

Date A Live, To Love-Ru, Kore wa Zombie, Rakkudai kishi, Yagate Kimi ni Naru (yuri, dar merge).

| ColdHeart a răspuns:

Attack on Titan, e concentrat pe actiune dar e fainut, neobisnuit.

| Extreme1234 a răspuns:

Rakkudai khisky no cavrly, shakugan no shana ( 4 sezoane) darling in the franxx(asta e mai mult dragoste, prietenie, si sf dar e fain. Dar te poti uita si la HighSchoolDXD (doar ca e putin cam prea ecchi, dar e foarte bine realizat.

Toate le poti gasi aici : www.anime.kagew.ro

| Rednmi a răspuns:

Shiki ♥️

| Maxim_Stefanito_1969 a răspuns:

Draling in the franxx, charlotte, mirai nikki, 3d real girl, rakkudai khisky no cavrly