| Ichigo159 a întrebat:

Va rog imi ziceti si mie niste anime-uri putin hentai! Imi puteti da 7 sau 10? Dar sa aiba ceva actiune,supernatural, scoala,(optional)! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Cu tot respectul omule nu se cuvine sa intrebi asa ceva.
Totusi, daca preferi genul ecchi atunci ai aici:
Kiss x sis
To Love Ru
Prison School
Highschool DxD-il vrei pentru scene, dar il vezi de fapt pentru poveste.
Zero no tsukaima
Chobits
Sora no otoshimono
No game no life
Monster Munsune
C3
CubexCutexCurious
No game no live
Date a live.
Din norme morale iti zic sa nu incerci Ro-Kyu-Bu, Astarotte no Omocha, Kodomo no Jikan sau Black Bullet.

Unele sunt mai explicite decat celelate, Actiune gasesti in Prison School, Supernatural in Monster Musune si scoala cam in toate.

| Ichigo159 explică (pentru George_Gabriel_Ion_1995):

Ms omule! Am vazut doar cateva!

| Ichigo159 explică (pentru George_Gabriel_Ion_1995):

Povestea imi place mai mult nu scenele alea! Sa stii.

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns (pentru Ichigo159):

Nu prea se intelege din intrebare. Daca iti ziceam Oni Chichi atunci cu siguranta te uitai pentru scene(asta e explicit)
Iti recomand contul meu de wattpad pentru inspiratie:https://www.wattpad.com/user/BlackHeart969

Peste 300 de capitole despre desene vechi si animuri excelente.

5 răspunsuri:
| damnedwolf a răspuns:

Mai incearca si kanokon este garantat genul tau

| Ddany29 a răspuns:

High School DxD
Diabolik Lovers
Renai Boukun
Absolute Duo