| daffyduckk a întrebat:

Imi puteti recomanda cateva comedii? De preferabil vreau parodii, in afara de Scary Movie daca se poate puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Ddeliaa a răspuns:

The Hangover, American pie, Ted, The 40 Year Old Virgin, Date Night, 21 Jump Street. Funda? :3

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Disaster movie
Not another teen movie

| 5uMMeR a răspuns:

Hey.Eu iti recomand niste filme de comedie pe care le-am vazut si le-am apreciat foarte mult.Incearca:
1)Ace Ventura (1994) si (1995).Actorul principal este Jim Carrey
2)The Hangover (Sunt 3 parti.1, 2 SI 3)
3)Liar,liar (tot Jim Carrey este actorul principal)
4)Me, Myself & Irene (Actorul Jim Carrey, ha ha)
5)Singur acasa (Home Alone) cred ca l-ai vazut.Dar poate iti e de folos, Partea 1 si 2)
6)Last Vegas (este din 2013.Actorii principali sunt Morgan Freeman, Robert De Niro, Michael Douglas)
Funda?

| Bryan_Gîrla_1997 a răspuns:

The hangover games
vampire suck
meet 300 spartans

| Alex_Agape_1996 a răspuns:

Ace ventura din 1994 si 1995 is doua
dumnezeu pentru o zi
little man
mincinosul mincinosilor