| ONElena11 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste seriale coreene? big grin
(Daca puteti sa imi spuneti un fel de top 3 al vostru happy

Răspuns Câştigător
| denise_4715 a răspuns:

Pai crede-ma eu am vazut peste 50 de seriale toate foarte bune dar iti recomand boys over flowers(4 tipi super hot); city hunter(actiune si putina drama plus in asta si tipa e draguta); secret garden(super poveste eu am plans) si mai sunt multe dar peaste trebuie sa le vezi mult noroc si sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Some0ne a răspuns:

Intrebarea asta a fost pusa special pentru mine :p big grin
1. Secretele de la palat (The great queen Seon-deok) - a fost cel mai tare serial vazut vreodata love struck
2. Jumong

Astea doua mi-au placut cel mai mult. Sa nu uiti sa te uiti la Secretele de la palat, la inceput poate nu pare interesant, dar e super:X happy

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Secrete la palat( Seondeok Yeo Wang)
Giuvaerul palatului ( Dae jang geum )
You're beautiful