| greystar a întrebat:

eu sunt o amatoare de seriale coreene. puteti sa-mi spuneti niste seriale tari de anul acesta?

Răspuns Câştigător
| Lunia a răspuns:

Buna :) si eu sunt o mare amatoare de seriale coreene ...aici poti sa vezi multe seriale coreene cu subtitrare in engleza http://www.dramacrazy.net/ cel mai mult mi-a placut You're beautiful, 49 days, Hearts strings

| greystar explică (pentru Lunia):

Da stiu site-ul, si serialele astea le-am vazut deja, is superwinking

3 răspunsuri:
| zahre a răspuns:

Iubesc serialele coreene, iar seriale de anul acesta:,, City Hunter,,.,\

| greystar explică (pentru zahre):

Da stiu, eu acum il urmaresc si il ador...