| georgiana1316 a întrebat:

Imi puteti spune cand incep serialele IUBIRI SECRETE si ROMANII AU TALENT. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Low72 a răspuns:

Emisiunea "ROMANII AU TALENT" incepe pe 14 Martie si "IUBIRI SECRETE" incepe prin 4 februarie. FUNDA?

4 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Nu stiu, eu deja am vazut ca se difuzeaza iubiri secrete de ieri.

Romanii au talent, probabil din ferbruarie-martie

| andy95summer a răspuns:

Romani au talent incep pe 14 Martie si iubiri secrete incep prin 4-11februarie

| Dony91 a răspuns:

Romanii au talent incepe prin aprilie, iar iubiri secrte prin februarie.

| SmileeGirl a răspuns:

Iubiri Secrete : februarie / martie
Romanii Au Talent : Aprilie
Sper ca te-am ajutat happy Fundita?; o3