| Hcaaa a întrebat:

Imi puteti spune care sunt cele mai bune filme pe care le-ati vazut si de ce?

Răspuns Câştigător
| VivianneMnt a răspuns:

Mie imi plac cel mai mult filmele psihologice la finalul carora ramai mindfuck. Gen: The number 23, Exam, Persona, Black Swan, The Hours.

16 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

- Wrong Turn 1, 2, 3, 4, 5
- Resident Evil 1, 2, 3, 4
- 28 days later
- 28 weeks later

Pentru ca sunt de groaza cu zombie, si eu ador filmele de groaza cu zombie, arunca o privire la profilul meu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seria "Saw" mi-a placut cel mai mult. E de-a dreptul geniala, sunt 7 filme care merita vazute. Scenariul e incredibil, e mult sange si alte nebunii din astea care imi plac.

| PVAAVU a răspuns:

Duplex,Fara o vasla (sunt comice).
Godzilla (e de actiune).

| CălinPL a răspuns:

Titanic,saw 7, scarry movie 1, 2, 3, 4, 5,the animal.

| Kinus12 a răspuns:

Trilogia Stapanul Inelelor, care este cea mai buna trilogie din toate timpurile si cele trei sunt unele din cele mai bune filme din lume
Vizionare placuta!

| Pakira a răspuns:

Project X! big grin fiindca e vorba de o superpetrecere cum nu ai mai vazut in viata ta, Now you see me, sunt foarte super numerelere alea de magie pe care le fac personajele, te lasa cu adevarat uimit big grin, dupa aia ar fi hachiko, e chiar trista povestea la finalul filmului. big grin

| xForSmile a răspuns:

Paai :
- De dragoste cel mai genial film e Notebook love struck Actorii sunt geniali, te fac sa simti fiecare emotie prin care trec. Povestea este superba, arata ca dragostea adevarata chiar exista love struck
-Comedie : SuperHero Movie laughing E prea taree laughing
-Drama : Hachiko ( la acest film nu ai cum sa nu plangi sad. Arata cat de devitat iti poate fi un caine. Dupa acest film chiar realizezi ca proverbl " Cainele e cel mai bun prieten al omului " e total adevarat. sad
-Horror : Saw 7 ( crede-ma, nu te uita la el noaptea, ca nu mai dormi laughing )

| RobDogg a răspuns:

Starsky&Hutch (Pentru ca joaca Snoop Dogg si e super comedie), The Axe (super Horror), The Wash si Menace II Society (Urmeaza sa le vad, si in The Wash joaca Snoop, iar in Menace II Society, e un film cu gangsta' foarte reusit, old school 'n si', cu multe dintre persoanele care au dublat charactere din GTA San Andreas)

| IoIo11 a răspuns:

Horror : The ring 1, 2; Mirrors 1, 2
Comedie: Norbit; American pie (Toate seriile); Scary Movie (Toate seriile ); Van Wilder : freshman year [ e super caterinca filmul ]
Romantice : Titanic; Walk to remember; Remember me
Actiune : World war Z

Merita vazute! Sper ca te-am ajutat. happy

| SunGoesDown a răspuns:

World War Z - este un film foarte fain despre o anomalie care se raspandeste foarte repede la oameni si devin ca niste zombie nebuni care incep sa muste oamenii, care la randul lor devin si ei la fel, sau mor. Este cu Brad Pitt. Sincer este unul dintre cele mai faine filme pe care le-am vazut.
Inception - este cu Leonardo DiCaprio si este un film psihologic dar si thriller unde s-a inventat o tehnica cu care poti manipula visele oamenilor si sa le intri in subconstient fara ca ei sa-si dea seama ca viseaza. Singura cale de a iesi din vis este sa mori (in vis) sau sa ai senzatia de cadere in gol. Este un film incurcat, dar in acelasi timp foarte interesant.

| Ralukka a răspuns:

Titanic este filmul meu preferat. Si imi mai place filmul Minus 20 de grade pentru ca este un film cu caini si imi plac cainii. Funda?

| cinemaANDyoutuberBOY a răspuns (pentru Ralukka):

Adica -25 grade

| cinemaANDyoutuberBOY a răspuns (pentru Ralukka):

Dupa mine, ce le mai bune filme sunt:comedie.the hangover 1, 2 si 3, placinta americana 1-7/SF:iron man 1, 2 si 3, the avengers, incredible hulk/aventura:mumia si mumia se intoarce, indiana jones, tarzan, the great and powerfull Oz.....vezi mai multe pe cinemagia.ro)))sper ca te-am ajutat! FUNDAAA

| iulia2000dulkik a răspuns:

Hachiko este cel mai tare film ...este un pic emotionant dar merita sa te uiti. Funda?

| dutamaduta a răspuns:

Twilight. Mia placut acest film pentru ca e de dragoste, actiune si vampiri.
Are 4 parti. Amurg, eclipsa, zori de zi, luna noua. Chiar te sfatuesc sa te uiti

| andreastomoiaga a răspuns:

Daca doresti o serie de filme de groazatonguerobabil ca ai auzit de ea, Seriile Saw 1-7...