| Mdr a întrebat:

Imi puteti spune cine e A din Pretty Little Liars?

5 răspunsuri:
| Betty a răspuns:

Cred ca nici scenaristii nu stiu inca sigur laughing Aparent Ezra si CeCe sunt implicati in povestea cu A si RedCoat insa mai sunt muuulte lucruri de aflat happy Vizionare placuta in continuare! kiss

| Mdr explică (pentru Betty):

Nu stiam ca si Ezra e implicat straight face

| Betty a răspuns (pentru Mdr):

Nu trebuia sa-ti spun laughing insa daca esti atenta la toate detaliile o sa inceapa sa aiba sens: are foarte multi bani deci isi permite orice, are acces in toata scoala si foarte ciudat mi s-a parut faptul ca atunci cand s-a aflat de Mona ca le ameninta pe fete el nu a avut niciun instinct sa o protejeze pe Aria, spre deosebire de restul iubitilor/iubitelor happy Si apoi stim ca lui Ali ii plac baietii mai mari iar lui Ezra stim ca nu-i tocmai displac fetele mai mici, plus ca a fost la inmormantarea ei desi se presupunea ca nu o cunoaste.
Oricum ar fi parca serialul isi revine si incepe din nou sa ma atraga la fel ca la inceput love struck

| Mdr explică (pentru Betty):

Si pe minee...l-am vzt pe Ezra ca si el este implicat si cred ca Alisson se ascunde de cei 2 din cate am inteles din film!

| BiuL a răspuns:

Sora geamana a lui allison.