| alexutzaioana a întrebat:

Imi puteti spune in mare ce se intampla in sezonul 3 din True Blood? Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| eu2099 a răspuns:

Uite, nu am nimic cu Disney Channel, dar ce zici sa incerci altceva, gen Supernatural, Teen Wolf, Dexter, Arrow... big grin

| alexutzaioana explică (pentru eu2099):

Daca tu ai impresia ca True Blood este de la Disney Channel, atunci, scuze ca iti zic, dar esti pierdut/a prin lume. True Blood este un serial interzis minorilor, de la HBO. La Supernatural si la Dexter ma uit, sunt serialele pe care le ador. Mai urmaresc inca 6 seriale pe langa astea 2.