| DeeaSpoof a întrebat:

Imi puteti spune niste seriale faine gen Pretty little liars sau Merlin, The killing?

8 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Gossip girl
Vampire Diaries

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
-The teenagers story;
-Gossip Girl;
-United States of Tara;
-Camelot;
-True Blood.

Sper ca te-am ajutat happy

| HandsOfTime a răspuns:

Buna.Poti sa te uiti la gossip girl, the vampire diaries sau camelot(gen merlin).

| marina28 a răspuns:

Deci uita'te urgnt la The Secret Circle : e superb! M'am indragostit de el! Te asigur ca nu o sa regreti. One tree hill mai e fain.

| CezaraMD a răspuns:

Misfits. E simpatic tare si nu are cum sa nu-ti placa.
http://www.youtube.com/watch?v=ud8AJDaAW7c
Mai sunt 90210, Skins, Weeds, Lie to me, Dexter, Carnivale, True Blood, Vampire Diaries, Scrubs, Lipstick Jungle, House, Grey's Anathomy, El Internado, Modern Family...

| NoPersonMe a răspuns:

The vampire diaries
True Blood
Ncis:los angeles
Gossip Girl
Dark Angel
Mesaje de dincolo
NCIS
Smallville
Dexter

| Viki20 a răspuns:

Glee, Two and a half men, Seinfeld, The Vampire Diaries, Gossip Girl, Friends, Chuck, True Blood, Dexter, Hellcats, Criminal Minds, 10 things I hate about you... etc.

| MariaMaria1234 a răspuns:

The vampire diaries
True Blood
Gossip girl