| pathfinder a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva seriale actiune-comedie,va rog?Ceva care sa aiba un story-line captivant.Multumesc.

5 răspunsuri:
| LionDen a răspuns:

Seriale cu story-line incearca Dexter,The Mentalist,Supernatural, House(daca e s-o iei teoretic are story-line), Smallville

| InVisible99 a răspuns (pentru LionDen):

Dexter si Supernatural ti se par de comedie-actiune? laughing La ce monstri vezi cel putin in Supernatural, numai comedie nu-ti mai pare laughing

| LionDen a răspuns (pentru InVisible99):

Daca pentru tine comedie e doar "Vacanta-Mare" si serialele cu rasete de fundal, atunci abtine-te de la comentarii.In Supernatural sunt expresii si gesturi amuzante pe tot parcursul serialului.Despre Dexter e mai complicat...e mai mult action-crime iar el zicea actiune, comedie.(You've got itwinking )?

| InVisible99 a răspuns (pentru LionDen):

Stiu foarte bine ce e in Supernatural, dar sa fim seriosi ca acel serial nu e comedie-actiune, cu exceptia unor scene funny cu Dean&Sam 90% din serial e chiar infricositor.
P.S: Nu te mai ambala si nu mai eticheta oamenii aiureawinking

| InVisible99 a răspuns:

White Collar