| Narcisa_Bianca_1987 a întrebat:

Imi puteti spune un serial de actiune dar cu adolescenti gen teen wolf, the 100?
Funda

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Being Human (2008)

| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove,Nowhere Boys,The Tomorrow People,Star-Crossed,Terra Nova, Finding Carter, PLL, TSC, The Gates

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural, Reaper, Blue Mountain State, Baby Daddy. Vizionare placuta!

| Eastwood a răspuns:

Buna : Wayward Pines ( cateva episoade tin de adolescenti, o sa-ti placa ) apropo este serial!

| pikakatejulia8 a răspuns:

Eu as zice "'90210"' este super fain serialul are 5 sezoane si il ador, poti sa te uiti si la "'The Vampire Diaries'" sau la "'Oance Upon A Time""daca os a te uiti pana la al 4 episod oo sa intelegi iar mie imi place foarte mult, The Tomorrow People"" si acesta e fain doar ca m.am cam plictisit de el okk vizionare placuta :3