| SsandraC a întrebat:

Imi puteti spune unde as putea vizualiza "o clone" telenovela ce era mai de demult si pe acasa tv, vreau sa o revad numai ca nu gasesc nicaieri online zici ca a disparut. happy ofer funda din toata inimalaughing cui imi poate spune (utube nu intra in discutie) puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| ayumu a răspuns:

Nu prea se mai gaseste pe net.Este pe trilulilu dar sunt doar 4 episoade. Daca vrei neaparat contacteaza ID-ul asta poweredbyella@yahoo.com.Din cate am inteles ea te poate ajuta.Succes!winking

1 răspuns:
| Barboi_Ioana_1989 a răspuns:

Pe blogul lui guycito el clon