| Angelsergiuboy a întrebat:

Imi puteti zice ceva filme COMEDIE, ROMANTICE, AVENTURA si chiar si Actiune cu masini etc

dar ce care nu am vazut ca am vazut deja peste 500 filme doar anul asta

asa ca ceva pe care sa nul fi vazut ajunge si 1 filme dar super si sa nul fi vazut

sa numi dati Horror si Triler si prostii de genu va rog frumos!

ceva bun!

funda + vot! la cel care imi da macar 1 film care sa nul fi vazut

dar va rog nu dai google scrieti acolo filme de care am zis ca am nevoie si copy paste ca nu se ia in considerare ca le-am vazut toate big grin

astept sa vad cat mai multe raspunsuri

nu uitati

FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| BuddyBreakThough a răspuns:

Uita-te la Flipped.ii supper

2 răspunsuri:
| redfrog91 a răspuns:

The scorpion king,halo the movie,2012,percy jackson the ligtning thief.

| redfrog91 a răspuns:

The scorpion king,halo the movie, 2012, percy jackson the ligtning thief.