| Dragol a întrebat:

Imi puteti zice si mie niste anime-uri echii? care v-au placut cel mai mult dau funda!

Răspuns Câştigător
| nami315 a răspuns:

Yu Yu Hakusho, Dragon Ball, Inuyasha, Sailor Moon, Slayers.

2 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut.
- Queen's Blade (3 sez)
- R-15
- Kiss x Sis
- High School DxD (2 sez)
- Maken-Ki!
- Freezing (sez 2 apare in Octombrie a.c.)
- HOTD
- Seikon no Qwaser (2 sez)
- B Gata H Kei
- Asobi ni Iku y o
- Sekirei (2 sez)
- Rosario to Vampire (2 sez)
- Sora no Otoshimono (2 sez)
- To LOVE-Ru (3 sez)

Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sfarsit in sfarsit in sfarsit :X:X:X Ceva in domeniul meu :X! Doamne cat am asteptat o intrebare de genul asta! :X:X:X Deci uite niste anime-uri ecchi big grin :

Clannad & Clannad After Story (Putin Ecchi, FOARTE Romantic, Amuzant, si niste actiune laughing.)

Baka To Test To Shoukanjuu & Baka To Test To Shoukanjuu Ni! (SUPER EXTREM de Echhi, Romantic, FOARTE amuzant, si niste actiune laughing.)

Highschool DxD & Highschool DxD New (EXTREM DE SUPER Ecchi, Super Amuzant, Romantic, Actiune)

Kampfer (MEGA EXTRA SUPER Ecchi, Amuzant, Romantic [Care aici de fapt e mai mult Ecchi laughing.] Si putina actiune)

Kore Wa Zombi Desu Ca? (Se scrie cu "capa", a 11-a litera din alfabet, Doar ca nu ma lasa botul sa il scriu asa big grin. SUPER Ecchi, SUPER Amuzant [Dar doar in unele parti]. Actiune)

Rosario + Vampire & Rosario + Vampire 2 (FOARTE Ecchi, Amuzant, putina Actiune, si niste supranatural)

They Are My Noble Masters (FOARTE Ecchi, Amuzant, si putina drama)

Kiss X Sis (SUPER EXTREM de Ecchi, FOARTE Amuzant, si atat laughing.)

Shuffle! (Ecchi inspre FOARTE Ecchi, Amuzant, Romantic, Dramatic, si putina Actiune big grin. Plus ca anime-ul acesta are un personaj de vreo 13-14 ani fata, dar asa de draguta e ca imi vine sa mpr :X E super adorabila fetita aia laughing.)

Cam astea thinking Sper ca ti-am fost de folos xD. Vizionare placuta! happy.