| BoDoGFX a întrebat:

Imi recomandati si mie un film HORROR?

Răspuns Câştigător
| alissa6 a răspuns:

Incearca destinatie finala,saw, triangle ii foarte fain dar nu-i asa de horror, orphan, camera 1408, mirrors dupa ce m-am uitat la filmu asta mi-a fost frica de oglinzi, insidious cam asteas filmele care mi le amintesc.

8 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

The texas chainsaw massacre, the ring, case 39, the clinic, final destination, saw(stea 2 nu sunt chiar horror dar sunt f. misto),sorority row, hostel, the meatnight meat train, the grudge, drag me to hell si house of wax:*

| alissa6 a răspuns:

Drag me to hell si the ring sunt cele mai faine pe care le stiu.

| BoDoGFX explică (pentru alissa6):

Vazute sad

| BoDoGFX explică (pentru alissa6):

The Ring nu l-am vazut... Multumesc! mai astept pareri

| alissa6 a răspuns (pentru BoDoGFX):

Incearca destinatie finala,saw, triangle ii foarte fain dar nu-i asa de horror, orphan, camera 1408, mirrors dupa ce m-am uitat la filmu asta mi-a fost frica de oglinzi, insidious cam asteas filmele care mi le amintesc.

| N0xEterniS a răspuns:

Iti spun unul fara fantome..pt ca 90% din filme horror sunt cu fantome. Wrong Turn

| BoDoGFX explică (pentru N0xEterniS):

Nu am gasit Worng Turn 1... restul sunt vazute!

| Gabriel_Alberto_1999 a răspuns:

Pai... [REC] 1, 2; Paranormal Activity 1, 2, 3; Orphan; The Grudge 1, 2, 3. big grin

| SarahAici a răspuns:

My Bloody Valentine. E genial